Aneta Nieznanska

Aneta Nieznańska

Psycholog, psychoterapeutka z kilkunastoletnim doświadczeniem terapeutycznym pracująca w nurcie psychoterapii analitycznej. Zajmuje się pracą terapeutyczną z dorosłymi, młodzieżą oraz terapią par. Specjalizuje się w leczeniu depresji i obniżonego nastroju, rozwiązywaniu problemów w relacjach oraz terapii młodzieży. Prowadzi również terapię grupową.

Ukończyła szkolenia w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów” zrzeszonym w European Group Analytic Training Institution Network i akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Posiada Certyfikat Analityka Grupowego (Nr 20) i Certyfikat Psychoterapeuty (Nr 25).

Ma kilkunastoletni staż w prowadzeniu działalności psychoterapeutycznej. Swoją karierę rozpoczynała jako terapeutka w Instytucie „Rasztów”. Obecnie prowadzi prywatną praktykę terapeutyczną i współpracuje z Centrum Zdrowia Psychicznego, Przychodnią VitaMed, prowadzi także konsultacje psychologiczne we współpracy z Fundacją „Nagle Sami”. Prywatnie mama dwójki nastolatków, miłośniczka dobrej literatury i słonecznych smaków kuchni śródziemnomorskiej.